Ova web-stranica koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) da bi se korisnicima prikazao prilagođeni sadržaj te su oni nužni za ispravan rad. Više informacija možete saznati ovdje. OK

Kreirane su stranice svih dvorana u kojima se igra SOKAZ

Nakon stotinjak postova na forumu i e-mailova i puno više telefonskih poziva kompletiran je popis svih dvorana u kojima se igra SOKAZ i za svaku dvoranu je kreirana internet stranica.

SOKAZ (www.sokaz.hr) jedna je od najvećih udruga stolnotenisača rekreativaca u Europi, a vjerojatno i najveća. Takmičenja su organizirana u 20-tak liga, u kojima se takmiči po 14 ekipa na području Zagreba. Kako bi se olakšalo ekipama pronalazak dvorana prilikom gostovanja i omogućila objava linka na njih na internet stranicama SOKAZ-a popisali smo sve dvorane u kojima se igra SOKAZ, i za svaku kreirali zasebnu stranicu a za veliki broj njih su domaćini preuzeli administriranje pa će objaviti dodatne informacije, fotografije i sl. kako bi stranice uskoro bile još bogatije. 

To je naš novogodišnji poklon SOKAZ-u. Smile 

Na vodstvu SOKAZ-a i web adminu je da integriraju ove podatke u svoj web sajt i da ih drže ažurnima iz sezone u sezonu kako bi se olakšalo gostujućim momčadima i gledateljima pronalazak dvorana, te još više popularizirao SOKAZ i stolni tenis. 

Uživajte i Sretna vam svima Nova 2016! 

 

Niže se nalazi popis svih dvorana u kojima se igra SOKAZ poredanih po ligama domaćina i abecedno po nazivima ekipa domaćina

 

1. liga

AUTOPRAONICA RITMO, STK Ritmo (ID:1) 
AUTOŠKOLA JERKO, Dvorana STŠK Dugo Selo (ID:53) 
IDENTALIA, Dvorana Identalia (ID:13) 
STK RITMO-VIDRA, STK Ritmo (ID:1) 
MARCO POLO, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
WWW.NABAVA.NET, Dvorana PMF (ID:48) 
AGRONOMSKI FAKULTET I., Stolnoteniska dvorana Agronomskog fakulteta (ID:11) 
WWW.GRAVIOLA.HR, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
ODRA MZ-ŽD, Vatrogasni dom DVD Odra (ID:61) 
JUŽNA TREŠNJEVKA, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
WWW.SVEZASPORT.HR, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
MLADOST, Dom Lovro Ratković (ID:34) 
HEP I., Dvorana HEP toplana (ID:56) 
STK PEMIT, Dvorana STK Merix (ID:16)

 

2. liga

CROATIA POJATNO, Osnovna škola Pojatno (ID:64) 
AUTOPRAONA RITMO I., STK Ritmo (ID:1) 
VITA STAN , Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
VRKIĆ D.O.O., Dvorana HVU "Petar Zrinski" (ID:47) 
STK BUKOVAC-PAVLAS, Dvorana PMF (ID:48) 
DENTAL STUDIO VUKIĆ, Dvorana Identalia (ID:13) 
JUŽNA TREŠNJEVKA I., Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JUŽNA TREŠNJEVKA III., Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JUŽNA TREŠNJEVKA II., Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
STK UTRINE-TUMI, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
CESTODOM, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
STK "SLOGA" NOVOSELEC, Gradska četvrt Podsljeme (ID:65) 
VELIKA GORICA I. VG-PAK, Srednja strukovna škola Velika Gorica (ID:63)

 

3. liga

JUŽNA TREŠNJEVKA V., Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
VATROGASCI, STK Ritmo (ID:1) 
MS PODSUSED-VRAPČE, Dvorana Matice umirovljenika Susedgrad (ID:76) 
STK REMETE, 7. Mjesni odbor Maksimir (ID:70) 
GRUPA "TNT" JOOLA, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
CAFFE BAR "DINAMO" JABLANOVEC, Društveni dom Jablanovec (ID:73) 
PRIOR-STENJEVEC, Dvorana Kod Pavleka (ID:67) 
SOPOT, Dvorana OŠ Ive Andrića (ID:68) 
STK SESVETE I. JO-JO OPTIKA, Dvorana STK Sesvete (ID:75) 
K-OPERATOR, Dvorana PMF (ID:48) 
IZVIĐAČI DABAR, 7. Mjesni odbor Maksimir (ID:70) 
SVETA NEDELJA-NOVAKI, Dvorana Zagrebačke ceste Donje Svetice (ID:74) 
PETAR ZRINSKI I., 13. Mjesni odbor "Petar Zrinski" (ID:71) 
STK INDUSTROGRADNJA, Dvorana Društveni dom Vrbik (ID:32)

 

4. liga

STK STUPNIK II., Srednja strukovna škola Velika Gorica (ID:63) 
STUDIO "A", STK Ritmo (ID:1) 
J. T. MAMALOO, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
DEDA , Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
BUKOVAC-NADOBUDNI, 1. Mjesni odbor Bukovac (ID:89) 
CAFFE BAR "ANTE" DUGO SELO, Dvorana Kaffe bar "Ante" (ID:88) 
PETAR ZRINSKI III., 13. Mjesni odbor "Petar Zrinski" (ID:71) 
KVATRIĆ - nema dvoranu 
GABREK 1929, Društveni dom Klokočevec Samoborski (ID:92) 
CAFFE BAR "ANTE" II. DUGO SELO, Dvorana Kaffe bar "Ante" (ID:88) 
RIZ ODAŠILJAČI , Dvorana RIZ (ID:87) 
VELIKA GORICA III., Srednja strukovna škola Velika Gorica (ID:63) 
OPERATOR II., Dvorana PMF (ID:48) 
DR. FOXY, Dvorana STK Merix (ID:16)

 

5. liga

STK KARLOVAC 2013, Dvorana STK Merix (ID:16) 
ZET I., Dvorana ZET (ID:79) 
TRA-MONT, STK Ritmo (ID:1) 
ŠD HVIDRA ZAGREB, Dvorana ŠD HVIDRA (ID:78) 
STK SESVETE JO-JO OPTIKA, Dvorana STK Sesvete (ID:75) 
MIRZINO JATO, STK Ritmo (ID:1) 
DUGO SELO-AUTOŠKOLA JERKO II., Dvorana STŠK Dugo Selo (ID:53) 
INKER I. ZAPREŠIĆ, Dvorana Inker Zaprešić (ID:94) 
ELKA DR. ANTE STARČEVIĆ, 3. Mjesni odbor Dr. Ante Starčević (ID:95) 
ZAGREBAČKE CESTE, Dvorana Zagrebačke ceste Donje Svetice (ID:74) 
TVZ, STK Ritmo (ID:1) 
PLIVA I., Dvorana VJESNIK (ID:33) 
FINA I., Dvorana Savski Gaj (ID:93) 
URC-RITMO, STK Ritmo (ID:1)

 

6. liga

 CROATIA OSIGURANJE, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
ŠLANKERI, Dom Lovro Ratković (ID:34) 
VELIKA GORICA II., Srednja strukovna škola Velika Gorica (ID:63) 
JUŽNA TREŠNJEVKA LUFTBRENZERI, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
VRUTAK, STK Ritmo (ID:1) 
DOM MEDVEŠČAK, Dom umirovljenika Medveščak (ID:98) 
CB HELENA, Društveni dom Klokočevec Samoborski (ID:92) 
VRHOVEC, 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
JUŽNA TREŠNJEVKA-W.D. TEXTIL , Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
STK STUPNIK, Općina Stupnik (ID:90) 
CRO DOCS, 3. Mjesni odbor Mlinovi (ID:97) 
HEP II., Dvorana HEP toplana (ID:56) 
CENTAR VINKO BEK, Dvorana Vinko Bek (ID:99) 
VRKIĆ D.O.O. II., Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15)

 

7. liga

C.B. PLAY OFF, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
PUTERFLY, Dvorana Kod Pavleka (ID:67) 
INTERCAPITAL, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
ZABA SPORT, Dvorana Vitafitnes (ID:102) 
DONJA DUBRAVA, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
SILEDŽIJE, Dvorana STK Merix (ID:16) 
STENJEVEC I., Dvorana Matice umirovljenika Susedgrad (ID:76) 
RUBIN PROMET, Dvorana Kod Pavleka (ID:67) 
MERIX MEDICINA, Dvorana STK Merix (ID:16) 
HRVATSKE CESTE, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
ŠU PEŠĆENICA II., Športska udruga Peščenica (ID:43) 
PODOMONT & CB PRINT, Društveni dom Klokočevec Samoborski (ID:92) 
PLANKERI, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
MS DOBRI DOL I., 3. Mjesni odbor Dobri Dol (ID:86)

 

8. liga

DR. ANTE STARČEVIĆ, 3. Mjesni odbor Dr. Ante Starčević (ID:95) 
AGRONOMSKI FAKULTET II., Stolnoteniska dvorana Agronomskog fakulteta (ID:11) 
DEDA I., Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
RIZ VETERANI, Dvorana RIZ (ID:87) 
ZAGONDŽIJE, Dvorana STK Merix (ID:16) 
ODRA, Vatrogasni dom DVD Odra (ID:61) 
PIZZERIA "ŠPIRO", Društveni dom Jablanovec (ID:73) 
AMACIZ II., Dvorana Kod Pavleka (ID:67) 
W&D 68, Ranžirni kolodvor (ID:107) 
DEDA II., Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
PLIVA & JAMNICA PING, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
PODSUSEDSKO DOLJE I., Društveni dom Podsusedsko dolje (ID:103) 
STK UTRINE-TUMI II., Dvorana STK Merix (ID:16) 
HRT, Dvorana Gredice (ID:91)

 

9. liga

HVIDR-A DUBRAVA I., Dvorana ŠD HVIDRA (ID:78) 
ŠD HVIDRA ZAGREB I., Dvorana ŠD HVIDRA (ID:78) 
CESTODOM I., Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
VODOOPSKRBA I ODVODNJA, Dom Sportova dvorana 3 (ID:101) 
TEHNORING, Dom Lovro Ratković (ID:34) 
INKER III. ZAPREŠIĆ, Dvorana Inker Zaprešić (ID:94) 
CAFFE BAR "ANTE" III. DUGO SELO, Dvorana Caffe bar "Ante" (ID:88) 
NEZAVISNI SINDIKAT SC ZAGREB I., SC Stjepan Radić (ID:111) 
ZET II., Dvorana ZET (ID:79) 
PLIVA-AM, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
JASTREB, Dvorana STK Jastreb (ID:104) 
KALAFAT, Dvorana STK Merix (ID:16) 
BAZINGA, 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
IVANEC, Dvorana STK Merix (ID:16)

 

10. liga

HRT HET TRICK, Dvorana Gredice (ID:91) 
BUKOVAC III., 1. Mjesni odbor Bukovac (ID:89) 
LETEĆI MEDVJEDIĆI, Dvorana Knežević (ID:106) 
HVIDRA MAKSIMIR, 7. Mjesni odbor Maksimir (ID:70) 
STK "SLOGA" NOVOSELEC II., OŠ Milke Trnine (ID:108) 
ECI PECI NEC, STK Ritmo (ID:1) 
HZZO-HZMO-MS MALEŠNICA, 1. Mjesni odbor Malešnica (ID:105) 
MTM - nemaju dvoranu 
WWW.AQUASHOP.HR, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
RIZ ODAŠILJAČI II., Dvorana RIZ (ID:87) 
BOANERGES I., Crkva Majka Božja Lurdska (ID:109) 
KNEŽIJANAC, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
ITD, Pučki dom Ščapovec (ID:110) 
3. POLUVRIJEME - nemaju dvoranu

 

11. liga

DALTONI, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
KRUŠKINA DUŠA, Općina Stupnik (ID:90) 
JUŽNA TREŠNJEVKA PADOBRANCI, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
INKER II. ZAPREŠIĆ, Dvorana Inker Zaprešić (ID:94) 
ABESINIJA , Dvorana Gredice (ID:91) 
KNEŽIJA HARMONY, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
ŠD PANTERA, Dvorana ŠD Pantera (ID:85) 
ART KUK, STK Ritmo (ID:1) 
CVJEĆARNICA NELA, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
ČISTOĆA, Dvorana "Čistoća" (ID:96) 
K.C. SPARTAK, Dvorana Caffe bar "Ante" (ID:88) 
IGROMAT 600, Dvorana STK Merix (ID:16) 
SC-VETERANI, SC Stjepan Radić (ID:111) 
MEDVEDGRAD, Dvorana Dobri dol (ID:82)

 

12. liga

JUŽNA TREŠNJEVKA BRIDŽ KLUB, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
ŠU PEŠĆENICA I., Športska udruga Peščenica (ID:43) 
STKI SAMOBOR I SVETA NEDELJA I., Synergia Konzum (ID:115) 
JABLANOVEC BECK'S, Društveni dom Jablanovec (ID:73) 
TRI PRAŠČIĆA, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
PUN MUN, Dvorana Gredice (ID:91) 
REANIMATORI, STK Ritmo (ID:1) 
HŽ INFRASTRUKTURA, Ranžirni kolodvor (ID:107) 
NOVI MILENIJ, Dvorana Vitafitnes (ID:102) 
ZET IV., Dvorana ZET (ID:79) 
Greška pri dohvaćanju dvorane 
MALI, ALI TEHNIČARI, Dvorana Kod Pavleka (ID:67) 
DRAGOVOLJAC, Dvorana OŠ Ive Andrića (ID:68) 
TRNAVA-DUBRAVA, 8. Mjesni odbor Trnava (ID:116)

 

13. liga

STALCO - nemaju dvoranu 
GAVELLA, Kazalište Gavella (ID:83) 
PODSUSEDSKO DOLJE , Društveni dom Podsusedsko dolje (ID:103) 
AMARENA II., Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
ARENA PREČKO, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
INTERTRADE ITS, Dvorana OŠ Ive Andrića (ID:68) 
AGRONOMSKI FAKULTET IV., Stolnoteniska dvorana Agronomskog fakulteta (ID:11) 
SESVETE, Dvorana STK Sesvete (ID:75) 
ZABAT I., Dvorana Zabat (ID:100) 
BOANERGES II., STK Ritmo (ID:1) 
VLADINE ČIGRE, STK Ritmo (ID:1) 
INKER IV. ZAPREŠIĆ, Dvorana Inker Zaprešić (ID:94) 
ORA, Limena dvorana (ID:113) 
POČETNICI, STK Ritmo (ID:1)

 

14. liga

ORKIS-MOMENTO, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
TIM "A" - nemaju dvoranu 
STK LOVAČKA UDRUGA MEDVEDGRAD, Gradska četvrt Podsljeme (ID:65) 
SINNI IV., 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
1967., OŠ Eugena Kvaternika (ID:127) 
ŽITNJAK, 16. Mjesni odbor Žitnjak (ID:117) 
TROMI ORLOVI, Dom Lovro Ratković (ID:34) 
VIDRA I.-LUG, Centar za obrazovanje Lug (ID:114) 
NEZGODE, Dvorana STK Merix (ID:16) 
FIBER DISK, Dvorana STK "Novi Zagreb" (ID:80) 
LUFTBRENZERI, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
MAĐERIĆ, 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
BUKOVAC II., 1. Mjesni odbor Bukovac (ID:89) 
SSZ SC RH ZAGREB I., SC Stjepan Radić (ID:111)

 

15. liga

UPRENT.HR, Dvorana STK Merix (ID:16) 
IVAN 3:17 - nemaju dvoranu 
VIDRA II., Centar za obrazovanje Lug (ID:114) 
ZEP, Gradska četvrt Podsljeme (ID:65) 
ZABAT II., Dvorana Zabat (ID:100) 
AGENTI, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
AMARENA I., Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
ŠIŠKO MENČETIĆ, 1. Mjesni odbor Malešnica (ID:105) 
BOTINEC - nemaju dvoranu 
HRVATSKE VODE, Dvorana Hrvatske vode (ID:118) 
PETAR ZRINSKI II., 13. Mjesni odbor "Petar Zrinski" (ID:71) 
ELEKTRONIKA SD, 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
AMACIZ I. - nemaju dvoranu 
OPERATOR IV., Dvorana PMF (ID:48)

 

16. liga

SESVETE-ČULINEC, Dvorana STK Sesvete (ID:75) 
RAKITOVEC, Vatrogasni dom Rakitovec (ID:121) 
HUCUK, Dvorana STK Merix (ID:16) 
NIKAD PRVI, Dvorana STK Merix (ID:16) 
LIMA, Dvorana Gredice (ID:91) 
ŠUSTERI, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
DRŽAVNI ZAVOD ZA STATISTIKU, Dvorana Državnog zavoda za statistiku (ID:119) 
STKI SAMOBOR I SVETA NEDELJA II., Synergia Konzum (ID:115) 
PLIVA III., Dvorana VJESNIK (ID:33) 
PBZ D.D., Dvorana STK Merix (ID:16) 
RONIN, Dvorana TOZ (ID:120) 
ADY ENDRE I., Mađarsko kulturno društvo Ady Endre (ID:112) 
STKI "URIHO" II., Dvorana Knežević (ID:106) 
KAZALIŠNA PUBLIKA, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14)

 

17. liga

HORTI, Dvorana TK Horti (ID:122) 
ODAŠILJAČI I VEZE-OIV, STK Ritmo (ID:1) 
VG PILIĆI, Srednja strukovna škola Velika Gorica (ID:63) 
HVIDR-A DUBRAVA, Dvorana ŠD HVIDRA (ID:78) 
A-MIGOS, Dvorana STK Merix (ID:16) 
AGRONOMSKI FAKULTET III., Stolnoteniska dvorana Agronomskog fakulteta (ID:11) 
STKI SAMOBOR I SVETA NEDELJA III., Synergia Konzum (ID:115) 
SINNI I., Dvorana STK Merix (ID:16) 
FRK, Dvorana HŽ Trnjanska (ID:123) 
JO-JO OPTIKA, Dvorana STK Sesvete (ID:75) 
ADY ENDRE III., Mađarsko kulturno društvo Ady Endre (ID:112) 
ŠTEDNI PERLATOR, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
SNAJPER, STK Ritmo (ID:1) 
DR. ANTE STARČEVIĆ-1000, 3. Mjesni odbor Dr. Ante Starčević (ID:95)

 

18. liga

SAMOBORKE, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
RADIO TAXI ZAGREB, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
NAKLADA BREZA, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
ABC, Dvorana STK "Novi Zagreb" (ID:80) 
BARUTANA , 7. Mjesni odbor Maksimir (ID:70) 
STK KOZAKIV, Mjesni odbor (ID:124) 
ERICSSON NIKOLA TESLA, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
REKREATIVO, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
HVIDR-A DUBRAVA II., MS Gornja Dubrava (ID:125) 
AMARENA-AC BUJAN, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
RAKUNI - nemaju dvoranu 
TNT, Dvorana STK Merix (ID:16) 
ŠLIPER, Dvorana HŽ Trnjanska (ID:123) 
INPUT, Dvorana STK Merix (ID:16)

 

19. liga

SFK TEAM - nemaju dvoranu 
ELEKTRO CECIĆ, STK Ritmo (ID:1) 
PING PONG KLINIKA, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
BUTTERFLY II. - nemaju dvoranu 
TIO, Dvorana STK Merix (ID:16) 
TREŠNJEVKA ZAGREB, Dom Sportova dvorana 3 (ID:101) 
TRNJANSKA SAVICA, 10. Mjesni odbor Trnjanska Savica (ID:126) 
ELEKTROSTROJARSKA OBRTNIČKA ŠKOLA SELSKA, Elektrostrojarska obrtnička škola (ID:129) 
AC 1873, STK Ritmo (ID:1) 
STK ČEHI, Društveni dom Čehi (ID:128) 
PIVARSTVO.INFO - nemaju dvoranu 
KUBA, Dvorana OŠ Ive Andrića (ID:68) 
ČELIČNE KACIGE - nemaju dvoranu

 

20. liga

STK JASTREB, Dvorana STK Jastreb (ID:104) 
ODRA II., Vatrogasni dom DVD Odra (ID:61) 
PLANKERI LONG, Dvorana Knežević (ID:106) 
ADY ENDRE IV., Mađarsko kulturno društvo Ady Endre (ID:112) 
FOLKA SPIN I., 6. Mjesni odbor "Oton Župančič" (ID:130) 
PODRUMAŠI, Sportski centar SupraSport (ID:131) 
RUTINERI SAMOBOR, Društveni dom Klokočevec Samoborski (ID:92) 
MAĐERIĆ II., 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
FOLKA SPIN II., 6. Mjesni odbor "Oton Župančič" (ID:130) 
PLIVA VETERANI, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
AUTOŠKOLA JERKO III., Dvorana STŠK Dugo Selo (ID:53) 
ALPINA, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
ADY ENDRE II., Mađarsko kulturno društvo Ady Endre (ID:112) 
NOVI MILENIJ II., Dvorana Vitafitnes (ID:102)

 

Ženska liga

BMV-11 - nemaju dvoranu 
ERGONET, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
CESTODOM, 2. Mjesni odbor Horvati - Srednjaci (ID:132) 
HRT, Dvorana STK Merix (ID:16) 
STKI "URIHO", Dvorana Vinko Bek (ID:99) 
HZZO, Dvorana STK Merix (ID:16) 
SDIR SIDRA, Dvorana Vinko Bek (ID:99) 
DOM MEDVEŠČAK, Dom umirovljenika Medveščak (ID:98) 
PLIVA, Dvorana VJESNIK (ID:33)

 

Popis po abecedi:

1967., OŠ Eugena Kvaternika (ID:127) 
3. POLUVRIJEME - nemaju dvoranu 
A-MIGOS, Dvorana STK Merix (ID:16) 
ABC, Dvorana STK "Novi Zagreb" (ID:80) 
ABESINIJA, Dvorana Gredice (ID:91) 
AC 1873, STK Ritmo (ID:1) 
ADY ENDRE I., Mađarsko kulturno društvo Ady Endre (ID:112) 
ADY ENDRE II., Mađarsko kulturno društvo Ady Endre (ID:112) 
ADY ENDRE III., Mađarsko kulturno društvo Ady Endre (ID:112) 
ADY ENDRE IV., Mađarsko kulturno društvo Ady Endre (ID:112) 
AGENTI, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
AGRONOMSKI FAKULTET I., Stolnoteniska dvorana Agronomskog fakulteta (ID:11) 
AGRONOMSKI FAKULTET II., Stolnoteniska dvorana Agronomskog fakulteta (ID:11) 
AGRONOMSKI FAKULTET III., Stolnoteniska dvorana Agronomskog fakulteta (ID:11) 
AGRONOMSKI FAKULTET IV., Stolnoteniska dvorana Agronomskog fakulteta (ID:11) 
ALPINA, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
AMACIZ I. - nemaju dvoranu 
AMACIZ II., Dvorana Kod Pavleka (ID:67) 
AMARENA I., Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
AMARENA II., Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
AMARENA-AC BUJAN, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
ARENA PREČKO, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
ART KUK, STK Ritmo (ID:1) 
AUTOPRAONA RITMO I., STK Ritmo (ID:1) 
AUTOPRAONICA RITMO, STK Ritmo (ID:1) 
AUTOŠKOLA JERKO III., Dvorana STŠK Dugo Selo (ID:53) 
AUTOŠKOLA JERKO, Dvorana STŠK Dugo Selo (ID:53) 
BARUTANA, 7. Mjesni odbor Maksimir (ID:70) 
BAZINGA, 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
BOANERGES I., Crkva Majka Božja Lurdska (ID:109) 
BOANERGES II., STK Ritmo (ID:1) 
BOTINEC - nemaju dvoranu 
BUKOVAC II., 1. Mjesni odbor Bukovac (ID:89) 
BUKOVAC III., 1. Mjesni odbor Bukovac (ID:89) 
BUKOVAC-NADOBUDNI, 1. Mjesni odbor Bukovac (ID:89) 
BUTTERFLY II. - nemaju dvoranu 
C.B. PLAY OFF, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
CAFFE BAR "ANTE" DUGO SELO, Dvorana Kaffe bar "Ante" (ID:88) 
CAFFE BAR "ANTE" II. DUGO SELO, Dvorana Kaffe bar "Ante" (ID:88) 
CAFFE BAR "ANTE" III. DUGO SELO, Dvorana Caffe bar "Ante" (ID:88) 
CAFFE BAR "DINAMO" JABLANOVEC, Društveni dom Jablanovec (ID:73) 
CB HELENA, Društveni dom Klokočevec Samoborski (ID:92) 
ČELIČNE KACIGE - nemaju dvoranu 
CENTAR VINKO BEK, Dvorana Vinko Bek (ID:99) 
CESTODOM I., Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
CESTODOM, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
ČISTOĆA, Dvorana "Čistoća" (ID:96) 
CRO DOCS, 3. Mjesni odbor Mlinovi (ID:97) 
CROATIA OSIGURANJE, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
CROATIA POJATNO, Osnovna škola Pojatno (ID:64) 
CVJEĆARNICA NELA, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
DALTONI, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
DEDA I., Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
DEDA II., Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
DEDA, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
DENTAL STUDIO VUKIĆ, Dvorana Identalia (ID:13) 
DOM MEDVEŠČAK, Dom umirovljenika Medveščak (ID:98) 
DONJA DUBRAVA, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
DR. ANTE STARČEVIĆ-1000, 3. Mjesni odbor Dr. Ante Starčević (ID:95) 
DR. ANTE STARČEVIĆ, 3. Mjesni odbor Dr. Ante Starčević (ID:95) 
DR. FOXY, Dvorana STK Merix (ID:16) 
DRAGOVOLJAC, Dvorana OŠ Ive Andrića (ID:68) 
DRŽAVNI ZAVOD ZA STATISTIKU, Dvorana Državnog zavoda za statistiku (ID:119) 
DUGO SELO-AUTOŠKOLA JERKO II., Dvorana STŠK Dugo Selo (ID:53) 
ECI PECI NEC, STK Ritmo (ID:1) 
ELEKTRO CECIĆ, STK Ritmo (ID:1) 
ELEKTRONIKA SD, 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
ELEKTROSTROJARSKA OBRTNIČKA ŠKOLA SELSKA, Elektrostrojarska obrtnička škola (ID:129) 
ELKA DR. ANTE STARČEVIĆ, 3. Mjesni odbor Dr. Ante Starčević (ID:95) 
ERICSSON NIKOLA TESLA, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
FIBER DISK, Dvorana STK "Novi Zagreb" (ID:80) 
FINA I., Dvorana Savski Gaj (ID:93) 
FOLKA SPIN I., 6. Mjesni odbor "Oton Župančič" (ID:130) 
FOLKA SPIN II., 6. Mjesni odbor "Oton Župančič" (ID:130) 
FRK, Dvorana HŽ Trnjanska (ID:123) 
GABREK 1929, Društveni dom Klokočevec Samoborski (ID:92) 
GAVELLA, Kazalište Gavella (ID:83) 
Greška pri dohvaćanju dvorane 
GRUPA "TNT" JOOLA, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
HEP I., Dvorana HEP toplana (ID:56) 
HEP II., Dvorana HEP toplana (ID:56) 
HORTI, Dvorana TK Horti (ID:122) 
HRT HET TRICK, Dvorana Gredice (ID:91) 
HRT, Dvorana Gredice (ID:91) 
HRVATSKE CESTE, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
HRVATSKE VODE, Dvorana Hrvatske vode (ID:118) 
HUCUK, Dvorana STK Merix (ID:16) 
HVIDR-A DUBRAVA I., Dvorana ŠD HVIDRA (ID:78) 
HVIDR-A DUBRAVA II., MS Gornja Dubrava (ID:125) 
HVIDR-A DUBRAVA, Dvorana ŠD HVIDRA (ID:78) 
HVIDRA MAKSIMIR, 7. Mjesni odbor Maksimir (ID:70) 
HŽ INFRASTRUKTURA, Ranžirni kolodvor (ID:107) 
HZZO-HZMO-MS MALEŠNICA, 1. Mjesni odbor Malešnica (ID:105) 
IDENTALIA, Dvorana Identalia (ID:13) 
IGROMAT 600, Dvorana STK Merix (ID:16) 
INKER I. ZAPREŠIĆ, Dvorana Inker Zaprešić (ID:94) 
INKER II. ZAPREŠIĆ, Dvorana Inker Zaprešić (ID:94) 
INKER III. ZAPREŠIĆ, Dvorana Inker Zaprešić (ID:94) 
INKER IV. ZAPREŠIĆ, Dvorana Inker Zaprešić (ID:94) 
INPUT, Dvorana STK Merix (ID:16) 
INTERCAPITAL, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
INTERTRADE ITS, Dvorana OŠ Ive Andrića (ID:68) 
ITD, Pučki dom Ščapovec (ID:110) 
IVAN 3:17 - nemaju dvoranu 
IVANEC, Dvorana STK Merix (ID:16) 
IZVIĐAČI DABAR, 7. Mjesni odbor Maksimir (ID:70) 
J. T. MAMALOO, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JABLANOVEC BECK'S, Društveni dom Jablanovec (ID:73) 
JASTREB, Dvorana STK Jastreb (ID:104) 
JO-JO OPTIKA, Dvorana STK Sesvete (ID:75) 
JUŽNA TREŠNJEVKA BRIDŽ KLUB, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JUŽNA TREŠNJEVKA I., Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JUŽNA TREŠNJEVKA II., Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JUŽNA TREŠNJEVKA III., Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JUŽNA TREŠNJEVKA LUFTBRENZERI, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JUŽNA TREŠNJEVKA PADOBRANCI, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JUŽNA TREŠNJEVKA V., Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JUŽNA TREŠNJEVKA-W.D. TEXTIL, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
JUŽNA TREŠNJEVKA, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
K-OPERATOR, Dvorana PMF (ID:48) 
K.C. SPARTAK, Dvorana Caffe bar "Ante" (ID:88) 
KALAFAT, Dvorana STK Merix (ID:16) 
KAVOMAT, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
KAZALIŠNA PUBLIKA, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
KNEŽIJA HARMONY, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
KNEŽIJANAC, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
KRUŠKINA DUŠA, Općina Stupnik (ID:90) 
KUBA, Dvorana OŠ Ive Andrića (ID:68) 
KVATRIĆ - nema dvoranu 
LETEĆI MEDVJEDIĆI, Dvorana Knežević (ID:106) 
LIMA, Dvorana Gredice (ID:91) 
LUFTBRENZERI, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
MAĐERIĆ II., 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
MAĐERIĆ, 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
MALI, ALI TEHNIČARI, Dvorana Kod Pavleka (ID:67) 
MARCO POLO, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
MEDVEDGRAD, Dvorana Dobri dol (ID:82) 
MERIX MEDICINA, Dvorana STK Merix (ID:16) 
MIRZINO JATO, STK Ritmo (ID:1) 
MLADOST, Dom Lovro Ratković (ID:34) 
MS DOBRI DOL I., 3. Mjesni odbor Dobri Dol (ID:86) 
MS PODSUSED-VRAPČE, Dvorana Matice umirovljenika Susedgrad (ID:76) 
MTM - nemaju dvoranu 
NAKLADA BREZA, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
NEZAVISNI SINDIKAT SC ZAGREB I., SC Stjepan Radić (ID:111) 
NEZGODE, Dvorana STK Merix (ID:16) 
NIKAD PRVI, Dvorana STK Merix (ID:16) 
NOVI MILENIJ II., Dvorana Vitafitnes (ID:102) 
NOVI MILENIJ, Dvorana Vitafitnes (ID:102) 
ODAŠILJAČI I VEZE-OIV, STK Ritmo (ID:1) 
ODRA II., Mjesna samouprava Odra (ID:61) 
ODRA MZ-ŽD, Mjesna samouprava Odra (ID:61) 
ODRA, Mjesna samouprava Odra (ID:61) 
OPERATOR II., Dvorana PMF (ID:48) 
OPERATOR IV., Dvorana PMF (ID:48) 
ORA, Limena dvorana (ID:113) 
ORKIS-MOMENTO, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
PBZ D.D., Dvorana STK Merix (ID:16) 
PETAR ZRINSKI I., 13. Mjesni odbor "Petar Zrinski" (ID:71) 
PETAR ZRINSKI II., 13. Mjesni odbor "Petar Zrinski" (ID:71) 
PETAR ZRINSKI III., 13. Mjesni odbor "Petar Zrinski" (ID:71) 
PING PONG KLINIKA, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
PIVARSTVO.INFO - nemaju dvoranu 
PIZZERIA "ŠPIRO", Društveni dom Jablanovec (ID:73) 
PLANKERI LONG, Dvorana Knežević (ID:106) 
PLANKERI, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
PLIVA & JAMNICA PING, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
PLIVA I., Dvorana VJESNIK (ID:33) 
PLIVA III., Dvorana VJESNIK (ID:33) 
PLIVA VETERANI, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
PLIVA-AM, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
POČETNICI, STK Ritmo (ID:1) 
PODOMONT & CB PRINT, Društveni dom Klokočevec Samoborski (ID:92) 
PODRUMAŠI, Sportski centar SupraSport (ID:131) 
PODSUSEDSKO DOLJE I., Društveni dom Podsusedsko dolje (ID:103) 
PODSUSEDSKO DOLJE, Društveni dom Podsusedsko dolje (ID:103) 
PRIOR-STENJEVEC, Dvorana Kod Pavleka (ID:67) 
PUN MUN, Dvorana Gredice (ID:91) 
PUTERFLY, Dvorana Kod Pavleka (ID:67) 
RADIO TAXI ZAGREB, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
RAKITOVEC, Vatrogasni dom Rakitovec (ID:121) 
RAKUNI - nemaju dvoranu 
REANIMATORI, STK Ritmo (ID:1) 
REKREATIVO, Dvorana VJESNIK (ID:33) 
RIZ ODAŠILJAČI II., Dvorana RIZ (ID:87) 
RIZ ODAŠILJAČI, Dvorana RIZ (ID:87) 
RIZ VETERANI, Dvorana RIZ (ID:87) 
RONIN, Dvorana TOZ (ID:120) 
RUBIN PROMET, Dvorana Kod Pavleka (ID:67) 
RUTINERI SAMOBOR, Društveni dom Klokočevec Samoborski (ID:92) 
SAMOBORKE, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
SC-VETERANI, SC Stjepan Radić (ID:111) 
ŠD HVIDRA ZAGREB I., Dvorana ŠD HVIDRA (ID:78) 
ŠD HVIDRA ZAGREB, Dvorana ŠD HVIDRA (ID:78) 
ŠD PANTERA, Dvorana ŠD Pantera (ID:85) 
SESVETE-ČULINEC, Dvorana STK Sesvete (ID:75) 
SESVETE, Dvorana STK Sesvete (ID:75) 
SFK TEAM - nemaju dvoranu 
SILEDŽIJE, Dvorana STK Merix (ID:16) 
SINNI I., Dvorana STK Merix (ID:16) 
SINNI IV., 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
ŠIŠKO MENČETIĆ, 1. Mjesni odbor Malešnica (ID:105) 
ŠLANKERI, Dom Lovro Ratković (ID:34) 
ŠLIPER, Dvorana HŽ Trnjanska (ID:123) 
SNAJPER, STK Ritmo (ID:1) 
SOPOT, Dvorana OŠ Ive Andrića (ID:68) 
SSZ SC RH ZAGREB I., SC Stjepan Radić (ID:111) 
STALCO - nemaju dvoranu 
ŠTEDNI PERLATOR, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
STENJEVEC I., Dvorana Matice umirovljenika Susedgrad (ID:76) 
STK "SLOGA" NOVOSELEC II., OŠ Milke Trnine (ID:108) 
STK "SLOGA" NOVOSELEC, Gradska četvrt Podsljeme (ID:65) 
STK BUKOVAC-PAVLAS, Dvorana PMF (ID:48) 
STK ČEHI, Društveni dom Čehi (ID:128) 
STK INDUSTROGRADNJA, Dvorana Društveni dom Vrbik (ID:32) 
STK JASTREB, Dvorana STK Jastreb (ID:104) 
STK KARLOVAC 2013, Dvorana STK Merix (ID:16) 
STK KOZAKIV, Mjesni odbor (ID:124) 
STK LOVAČKA UDRUGA MEDVEDGRAD, Gradska četvrt Podsljeme (ID:65) 
STK PEMIT, Dvorana STK Merix (ID:16) 
STK REMETE, 7. Mjesni odbor Maksimir (ID:70) 
STK RITMO-VIDRA, STK Ritmo (ID:1) 
STK SESVETE I. JO-JO OPTIKA, Dvorana STK Sesvete (ID:75) 
STK SESVETE JO-JO OPTIKA, Dvorana STK Sesvete (ID:75) 
STK STUPNIK II., Općina Stupnik (ID:90) 
STK STUPNIK, Općina Stupnik (ID:90) 
STK UTRINE-TUMI II., Dvorana STK Merix (ID:16) 
STK UTRINE-TUMI, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
STKI "URIHO" II., Dvorana Knežević (ID:106) 
STKI SAMOBOR I SVETA NEDELJA I., Synergia Konzum (ID:115) 
STKI SAMOBOR I SVETA NEDELJA II., Synergia Konzum (ID:115) 
STKI SAMOBOR I SVETA NEDELJA III., Synergia Konzum (ID:115) 
STUDIO "A", STK Ritmo (ID:1) 
ŠU PEŠĆENICA I., Športska udruga Peščenica (ID:43) 
ŠU PEŠĆENICA II., Športska udruga Peščenica (ID:43) 
ŠUSTERI, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
SVETA NEDELJA-NOVAKI, Dvorana Zagrebačke ceste Donje Svetice (ID:74) 
TEHNORING, Dom Lovro Ratković (ID:34) 
TIM "A" - nemaju dvoranu 
TIO, Dvorana STK Merix (ID:16) 
TNT, Dvorana STK Merix (ID:16) 
TRA-MONT, STK Ritmo (ID:1) 
TREŠNJEVKA ZAGREB, Dom Sportova dvorana 3 (ID:101) 
TRI PRAŠČIĆA, Dvorana Amarena caffe bar (ID:84) 
TRNAVA-DUBRAVA, 8. Mjesni odbor Trnava (ID:116) 
TRNJANSKA SAVICA, 10. Mjesni odbor Trnjanska Savica (ID:126) 
TROMI ORLOVI, Dom Lovro Ratković (ID:34) 
TVZ, STK Ritmo (ID:1) 
UPRENT.HR, Dvorana STK Merix (ID:16) 
URC-RITMO, STK Ritmo (ID:1) 
VATROGASCI, STK Ritmo (ID:1) 
VELIKA GORICA I. VG-PAK, Srednja strukovna škola Velika Gorica (ID:63) 
VELIKA GORICA II., Srednja strukovna škola Velika Gorica (ID:63) 
VELIKA GORICA III., Srednja strukovna škola Velika Gorica (ID:63) 
VG PILIĆI, Srednja strukovna škola Velika Gorica (ID:63) 
VIDRA I.-LUG, Centar za obrazovanje Lug (ID:114) 
VIDRA II., Centar za obrazovanje Lug (ID:114) 
VITA STAN, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
VLADINE ČIGRE, STK Ritmo (ID:1) 
VODOOPSKRBA I ODVODNJA, Dom Sportova dvorana 3 (ID:101) 
VRHOVEC, 4. Mjesni odbor Knežija (ID:81) 
VRKIĆ D.O.O. II., Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
VRKIĆ D.O.O., Dvorana HVU "Petar Zrinski" (ID:47) 
VRUTAK, STK Ritmo (ID:1) 
W&D 68, Ranžirni kolodvor (ID:107) 
WWW.AQUASHOP.HR, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
WWW.GRAVIOLA.HR, Dvorana Shopping centar Prečko (ID:14) 
WWW.NABAVA.NET, Dvorana PMF (ID:48) 
WWW.SVEZASPORT.HR, Dvorana HSTK Južna Trešnjevka (ID:15) 
ZABA SPORT, Dvorana Vitafitnes (ID:102) 
ZABAT I., Dvorana Zabat (ID:100) 
ZABAT II., Dvorana Zabat (ID:100) 
ZAGONDŽIJE, Dvorana STK Merix (ID:16) 
ZAGREBAČKE CESTE, Dvorana Zagrebačke ceste Donje Svetice (ID:74) 
ZEP, Gradska četvrt Podsljeme (ID:65) 
ZET I., Dvorana ZET (ID:79) 
ZET II., Dvorana ZET (ID:79) 
ZET IV., Dvorana ZET (ID:79) 
ŽITNJAK, 16. Mjesni odbor Žitnjak (ID:117)

8.1.2016