Stolni tenis
Prijavljeni
-
1.Nožina Antonio, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 03.03.2024. 18:42)
-
2.Mikić Ivan, M, Hrvatska, Zagreb, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 14:48)
-
3.Markanjević Robert, M, Hrvatska, Brestovac, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 14:51)
-
4.Pavlović Filip, M, Hrvatska, Našice, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:25)
-
5.Kerhat David, M, Hrvatska, Našice, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:26)
-
6.Akmačić Josip, M, Hrvatska, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:45)
-
7.Bočkinac Theodor, M, Hrvatska, Bočkinci, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:12)
-
8.Špehar Damir, M, Hrvatska, Garešnica, Garešnica (Prijava: 20.03.2024. 15:10)
-
9.Putar Lovro, M, Hrvatska, Zagreb, bez ekipe (Prijava: 20.03.2024. 16:19)
-
10.Petrić Tomislav, M, Hrvatska, Godinjak, bez ekipe (Prijava: 20.03.2024. 16:21)
-
11.Funes Mladen, M, Hrvatska, Nova Gradiška, Godinjak (Prijava: 20.03.2024. 22:25)
-
12.Livnjak Hrvoje, M, Hrvatska, bez ekipe (Prijava: 21.03.2024. 13:29)
-
13.Marković Dragan, M, Hrvatska, Modriča, bez ekipe (Prijava: 22.03.2024. 11:28)
-
14.Drobnjak Velimir, M, Bosna i Hercegovina, Modriča, Modriča (Prijava: 22.03.2024. 11:29)
-
1.Kašić Nikola, M, Hrvatska, Nerežišća, Young boys (Prijava: 19.02.2024. 13:23)
-
2.Vuletić Ivan, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 20.02.2024. 21:20)
-
3.Župan Robert, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 20.02.2024. 21:21)
-
4.Kotorac Luka, M, Hrvatska, Požega, bez ekipe (Prijava: 20.02.2024. 21:23)
-
5.Grgić Damir, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 03.03.2024. 18:41)
-
6.Nožina Antonio, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 03.03.2024. 18:42)
-
7.Lauter Ivica, M, Hrvatska, Novska, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 14:41)
-
8.Mikić Ivan, M, Hrvatska, Zagreb, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 14:48)
-
9.Dujmovic Hrvoje, M, Hrvatska, POŽEGA, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 14:49)
-
10.Markanjević Robert, M, Hrvatska, Brestovac, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 14:51)
-
11.Markanjević Ivan, M, Hrvatska, Brestocvac, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 14:51)
-
12.Pereković Domagoj, M, Hrvatska, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 14:52)
-
13.Funes Enio, M, Hrvatska, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 14:52)
-
14.Beraković Mladen, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 15:04)
-
15.Martić Vinko, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 15:06)
-
16.Lešković Antonio, M, Hrvatska, Požega, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:18)
-
17.Petek Bruno, M, Hrvatska, Požega, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:20)
-
18.Stanić Dražen, M, Hrvatska, Našice, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:22)
-
19.Vučemilović-Jurić Krunoslav, M, Hrvatska, Našice, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:23)
-
20.Androš Igor, M, Hrvatska, Našice, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:24)
-
21.Pavlović Filip, M, Hrvatska, Našice, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:25)
-
22.Kerhat David, M, Hrvatska, Našice, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:26)
-
23.Akmačić Josip, M, Hrvatska, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:45)
-
24.Funes Mladen, M, Hrvatska, Nova Gradiška, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:46)
-
25.Vujičić-Vujke Stjepan, M, Hrvatska, Belišće, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:03)
-
26.Cvenić Matija, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:05)
-
27.Kučinac Ivica, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:08)
-
28.Špiranović Darko, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:08)
-
29.Silajđija Dražen, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:10)
-
30.Setnik Robert, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:10)
-
31.Bočkinac Theodor, M, Hrvatska, Bočkinci, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:12)
-
32.Crnčan Bruno, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:13)
-
33.Liović Željko, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 19.03.2024. 21:11)
-
34.Štivić Josip, M, Hrvatska, Kaniža, bez ekipe (Prijava: 19.03.2024. 21:12)
-
35.Pašuld Željko, M, Hrvatska, Daruvar, bez ekipe (Prijava: 19.03.2024. 21:14)
-
36.Borme Giuseppe, M, Hrvatska, Daruvar, bez ekipe (Prijava: 19.03.2024. 21:15)
-
37.Cesar Dario, M, Hrvatska, Jo Jo Optika, Zagreb (Prijava: 19.03.2024. 21:18)
-
38.Mrnjavac Zlatko, M, Hrvatska, Duga Resa, Gajec Draft Sokaz 16. liga (Prijava: 19.03.2024. 21:21)
-
39.Raguž Nikolina, Ž, Hrvatska, Požega, bez ekipe (Prijava: 19.03.2024. 21:37)
-
40.Ivanišević Luka, M, Hrvatska, Godinjak, bez ekipe (Prijava: 20.03.2024. 08:10)
-
41.Kovačić Vlatko, M, Hrvatska, Bjelovar, BJELOVAR (Prijava: 20.03.2024. 09:25)
-
42.Dubravac Damir, M, Hrvatska, Garešnica, Garešnica (Prijava: 20.03.2024. 15:07)
-
43.Špehar Damir, M, Hrvatska, Garešnica, Garešnica (Prijava: 20.03.2024. 15:10)
-
44.Putar Lovro, M, Hrvatska, Zagreb, bez ekipe (Prijava: 20.03.2024. 16:18)
-
45.Petrić Tomislav, M, Hrvatska, Godinjak, bez ekipe (Prijava: 20.03.2024. 16:21)
-
46.Nenadić Aleksandar, M, Hrvatska, Zagreb, bez ekipe (Prijava: 20.03.2024. 22:29)
-
47.Busija Renato, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 21.03.2024. 09:40)
-
48.Livnjak Hrvoje, M, Hrvatska, bez ekipe (Prijava: 21.03.2024. 13:29)
-
49.Sigurnjak Tihomir, M, Hrvatska, Slavonski Brod (Prijava: 21.03.2024. 13:29)
-
50.Lemajić Nenad, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 21.03.2024. 13:31)
-
51.Pečarić Dražen, M, Hrvatska, Križevci, Bjelovar (Prijava: 21.03.2024. 13:32)
-
52.Jurakić Goran, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 21.03.2024. 13:34)
-
53.Ogresta Nedjeljko, M, Hrvatska, Zagreb (Prijava: 21.03.2024. 13:35)
-
54.Lovrić Ivan, M, Hrvatska, Zagreb, Zagreb (Prijava: 22.03.2024. 08:44)
-
55.Mikolčević Ante, M, Hrvatska, Zagreb, bez ekipe (Prijava: 22.03.2024. 08:49)
-
56.Marković Dragan, M, Hrvatska, Modriča, bez ekipe (Prijava: 22.03.2024. 11:28)
-
57.Drobnjak Velimir, M, Bosna i Hercegovina, Modriča, Modriča (Prijava: 22.03.2024. 11:29)
-
58.Vračan Marko, M, Hrvatska, Velika Gorica, Zagreb (Prijava: 22.03.2024. 11:47)
-
59.Jurković Dalibor, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 22.03.2024. 13:13)
-
60.Butković Branimir, M, Hrvatska, Novska, bez ekipe (Prijava: 22.03.2024. 21:33)
-
1.Buljan Kazimir, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 20.02.2024. 21:14)
-
2.Lauter Ivica, M, Hrvatska, Novska, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 14:41)
-
3.Martić Vinko, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 15:06)
-
4.Leškovič Tomica, M, Hrvatska, Požega, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:19)
-
5.Vujičić-Vujke Stjepan, M, Hrvatska, Belišće, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:03)
-
6.Cvenić Matija, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:05)
-
7.Mihaljević Gordan, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:06)
-
8.Kučinac Ivica, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:08)
-
9.Špiranović Darko, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:08)
-
10.Čorba Darko, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:09)
-
11.Pašuld Željko, M, Hrvatska, Daruvar, bez ekipe (Prijava: 19.03.2024. 21:14)
-
12.Borme Giuseppe, M, Hrvatska, Daruvar, bez ekipe (Prijava: 19.03.2024. 21:15)
-
13.Hanžek Zvonko, M, Hrvatska, Veliko Trojstvo, KAMENITOVAC (Prijava: 20.03.2024. 09:26)
-
14.Nenadić Aleksandar, M, Hrvatska, Zagreb, bez ekipe (Prijava: 20.03.2024. 22:29)
-
15.Busija Renato, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 21.03.2024. 09:40)
-
16.Lemajić Nenad, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 21.03.2024. 13:31)
-
17.Pečarić Dražen, M, Hrvatska, Križevci, Bjelovar (Prijava: 21.03.2024. 13:32)
-
18.Brkić Anto, M, Hrvatska, Požega, bez ekipe (Prijava: 22.03.2024. 11:26)
-
19.Jurković Dalibor, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 22.03.2024. 13:13)
-
1.Kašić Nikola, M, Hrvatska, Nerežišća, Young boys (Prijava: 19.02.2024. 13:23)
-
2.Dujmovic Hrvoje, M, Hrvatska, POŽEGA, bez ekipe (Prijava: 20.02.2024. 21:10)
-
3.Vuletić Ivan, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 20.02.2024. 21:20)
-
4.Župan Robert, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 20.02.2024. 21:21)
-
5.Grgić Damir, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 03.03.2024. 18:41)
-
6.Beraković Mladen, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 15:04)
-
7.Vučemilović-Jurić Krunoslav, M, Hrvatska, Našice, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 21:23)
-
8.Silajđija Dražen, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:10)
-
9.Setnik Robert, M, Hrvatska, Valpovo, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:10)
-
10.Vecl Darko, M, Hrvatska, Ladimirevci, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:11)
-
11.Bošnjak Mario, M, Hrvatska, Lukač, bez ekipe (Prijava: 18.03.2024. 22:14)
-
12.Liović Željko, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 19.03.2024. 21:11)
-
13.Štivić Josip, M, Hrvatska, Kaniža, bez ekipe (Prijava: 19.03.2024. 21:12)
-
14.Mrnjavac Zlatko, M, Hrvatska, Duga Resa, Gajec Draft Sokaz 16. liga (Prijava: 19.03.2024. 21:21)
-
15.Kovačić Vlatko, M, Hrvatska, Bjelovar, BJELOVAR (Prijava: 20.03.2024. 09:25)
-
16.Dubravac Damir, M, Hrvatska, Garešnica, Garešnica (Prijava: 20.03.2024. 15:07)
-
17.Sigurnjak Tihomir, M, Hrvatska, Slavonski Brod (Prijava: 21.03.2024. 13:29)
-
18.Jurakić Goran, M, Hrvatska, Slavonski Brod, bez ekipe (Prijava: 21.03.2024. 13:34)
-
19.Hofman Danijel, M, Hrvatska, Godinjak, bez ekipe (Prijava: 22.03.2024. 11:25)
Pojedinačno
MLAĐI VETERANI 35-49 godina
SENIORI-svi igrači bez ograničenja
STARIJI VETERANI 60+ godina
VETERANI 50-59 godina
Prijava: 112, Igrača: 70, Gradova: 26, Država: 2
Organizator još nije objavio izvještaj s turnira!
Autor: Hrvoje Dujmovic
Objavljeno: 22.03.2024. 11:25:49